Jakość Powietrza Rzeszów

Tutaj można znaleźć informacje na temat jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Rzeszowie. Prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz tych danych, dostępne są również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Rzeszów oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, co pozwala ocenić bieżący stan i zrozumieć wpływ zanieczyszczeń na zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej, aby lepiej chronić swoje zdrowie i środowisko.


Stan Jakości Powietrza w Rzeszowie dzisiaj

Dzisiejsze dane ze stacji monitorującej w Rzeszowie wskazują na niski poziom zanieczyszczeń. Brak alarmujących poziomów tlenku węgla czy pyłów, co jest dobrym sygnałem dla tych zatroskanych o ochronę środowiska i stan zdrowia.

Smog Rzeszów (16.04.2024) - zalecenia

Jakość powietrza w Rzeszowie jest dziś odpowiednia do aktywności na zewnątrz. To idealna okazja, by spędzić czas w parku lub na placu zabaw. Zachęcamy do korzystania z tak pięknej pogody. Odpoczynek na łonie natury może przynieść wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia.